‘Burası ikimize fazla’ dediler… Ünlü çift saray yavrusu evini satışa çıkardı

Bu sözler sinema dünyasının en mutlu ailelerinden birinin annesi olan Catherine Zeta Jones’a ait.

2000 yılından bu yana oyuncu meslektaşı Michael Douglas ile mutlu bir evlilik sürdüren Zeta Jonas, kelimenin tam anlamıyla bir sarayı andıran mülklerinden birini satışa çıkarmalarının nedenini böyle açıkladı.

Catherine- Zeta Jones ile Michael Douglas’ın New York Westchester County’deki 12 milyon dolarlık evi şimdi yeni sahibini bekliyor. 

BEŞ YIL ÖNCE SATIN ALDILAR
54 yaşındaki Zeta Jones ile 79 yaşındaki Douglas bu evi bundan beş yıl önce satın almıştı. 23 yaşındaki oğulları Dylan ve 21 yaşındaki kızları Carys ile birlikte söylediklerine göre burada gerçekten de güzel anılar biriktirdiler.

Ama Zeta Jones’un The Wall Street Journal’e anlattığına göre artık çocuklar kendi hayatlarını kurmak ve öğrenimlerini sürdürmek üzere yani “Yuvadan uçmaya” hazırlanıyorlar. Bu yüzden de mülklerinden biri olan bu saray yavrusunu satışa çıkardı ünlü çift.

LÜKS OLANAKLARIYLA GÖZ KAMAŞTIRIYOR 
Ünlü çiftin dört katlı bu mülk, tam 11 bin metrekarelik bir arazide yer alıyor. Sunduğu olanaklar ise dudak uçuklatacak türden. Sekiz tane yatak odası ve 12 tane de banyosu bulunuyor.

Mülkün en çok dikkat çeken yanlarından biri de kapalı yüzme havuzu. Bu havuzda yüzerken bir yandan da bahçenin yemyeşil manzarasını seyretmek mümkün.

Mülkün ilk katında bu kapalı yüzme havuzunun yanı sıra bir spor salonu da bulunuyor. Geniş bir oturma odası, her tür olanakla donanmış bir mutfak ve bir çalışma odası da ünlü çiftin evinin ilk katında yer alıyor.

HER YANI ÖZENLE DEKORE EDİLDİ 
Catherine Zeta Jones ve Michael Douglas’ın satışa çıkardığı evin iki katlı bir de kütüphanesi var. Burası da hem binlerce dolar ödenerek ünlü dekoratörlerle yapılan çalışmanın bir ürünü. En çok dikkat çeken ayrıntı ise tavandan sallanan göz alıcı kristal avize.

Ünlü çiftin mülkünün bazı bölümleri klasik bir tarzda dekore edilmiş. Fakat bazı bölümleri de son derece çağdaş çizgiler taşıyor. Bu bölümlerde ise beyaz başta olmak üzere açık tonlar hakim.

Zeta Jones ve Douglas’ın satışa çıkardığı evinin yemek odası ise başka bir dünya gibi. Geniş bir ortamda çok sayıda kişinin aynı anda yemek yiyebilmesi ve vakit geçirebilmesi için olanak sunuyor.

Mülkün Hudson nehri manzaralı terası ve bahçesi ise dikkat çekecek türden. Bu arada mülkün Hudson Nehri’ne bakan kendine ait bir iskelesi olduğunu da hatırlatalım.

Catherine Zeta Jones ile Michael Douglas’ın bu mülkü satışa çıkarmalarının nedenlerinden biri de bundan böyle vakitlerini ağırlıklı olarak Avrupa’daki ya da Bermuda’daki mülklerinde geçirme isteği.

Zeta Jones ve Douglas, ABD’nin yanı sıra dünyanın farklı coğrafyalarında da mülklere sahip.
?

Mülkün alt katındaki en çok dikkat çeken ayrıntılardan biri bahçe manzaralı kapalı yüzme havuzu.

Mülkün bazı bölümlerinde klasik çizgiler hakim.

Ama bazı bölümleri daha modern dekore edilmiş.

Ünlü çiftin satışa çıkardığı evin birçok bölümünde bahçeye bakan dinlenme köşeleri yer alıyor. 

Zeta Jones ve Douglas’ın satışa çıkardığı evinde 8 tane yatak odası bulunuyor. Bunların hepsinin kendine ait banyoları bulunuyor. 

Ünlü çiftin biri 23, diğeri 21 yaşındaki iki çocuğu da artık kendi hayatlarını kurmak üzere. 

24 yıldır evli olan Catherine Zeta Jones ve Michael Douglas hakkında zaman zaman ayrılık söylentileri çıkıyor. Ama onlar kimi zaman sorunlarla karşılaşsa da evliliklerini sürdürüyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir